Úvod

Veselé dětské pokoje z masivu

Děti milují barvy a hračky. V optimisticky barevném pokojíčku se jim bude dobře hrát i odpočívat. A když pokojíček doplníte o horolezecké stěny, houpačky a další zajímavé prvky, děti budou nadšené.


Nábytková inspirace
Inspiraci, jak vybavit dětský pokojíček, jsme tentokrát čerpali u českého výrobce nábytku ze smrkového a bukového masivu, který je známý svou vynikající kvalitou. Společnost Domestav s.r.o. nabízí největší sortiment v republice zahrnující dětský dřevěný nábytek pro předškoláky i školáky. Pokud jsou Vaše ratolesti ještě malé, doporučujeme vybrat některou z postelí se zábranou, starší děti ocení spíše komfort většího lůžka bez zábrany. Velkou výhodu nábytku Domestav představuje jeho velká variabilita. Nábytkové sestavy lze dle potřeby doplňovat, anebo měnit. Variabilitu nábytku nejvíce ocení rodiče, kteří mají rádi praktické dárky, a chtějí své děti při různých příležitostech potěšit pěkným interiérovým vybavením.

 

Krásné barevné kombinace
Dětské pokoje Domestav nás zaujaly nejen svou výjimečnou kvalitou, variabilitou, ale také barevností. Chlapeckým pokojům nejvíce sluší pastelová kombinace světle zelené a tyrkysově modré, zatímco malým princeznám se bude mnohem více líbit ve společnosti dívčí růžové a fialové. Neutrální červenooranžová nachází své uplatnění zejména ve smíšených sourozeneckých pokojích. Ke všem barevným kombinacím můžete dětem do pokoje vybrat doplňky a sladit je s nápaditými úchyty komod, skříní a dalších úložných prostor.

 

Skvělé nápady do dětského pokoje
Domestav nabízí mnohem více než klasické vybavení do dětského pokoje, jako jsou postele, zvyšující prvky, komody, sofistikované úložné prostory, anebo židle a stoly. Největší oblibě u dětí se těší horolezecké stěny k postelím, houpačky, anebo nápadité skluzavky, které jsou vlastně takovými hračkami a nábytkem v jednom. Hitem je novinka v podobě lanového žebříku.

 

Doplňky pokojíček příjemně zútulní

A nechybí ani malé drobnosti, které však dokážou pokojíček neuvěřitelně zútulnit. Co takhle dětem pořídit veselý barevný věšák v podobě kočičky, anebo pestrobarevný kapsář? Vyberte si ze široké nabídky nápaditých bytových doplňků. Více inspirace, jak zařídit dětem krásný pokojíček z dřevěného masivu, najdete na stránkách www.domestav.cz. Přejeme Vám hodně radosti ze zařizování a Vašim dětem spokojené bydlení!

 

www.domestav.cz

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze