Úvod

Profesionální rekonstrukce Vašeho bydlení

Nejste spokojeni se svou stávající koupelnou nebo kuchyní? Volá Vaše bytové jádro po rekonstrukci? Anebo jen potřebujete vyměnit sprchový kout? Obraťte se na zkušené řemeslníky s mnohaletou tradicí, kteří staví kvalitu a spokojenost zákazníka na první místo.


Je libo nový sprchový kout nebo nízkoenergetický dům?
Koupelny a kuchyně dostanou v průběhu užívání bytových prostor nejvíce zabrat. Když jejich interiér přestane odpovídat našim představám, přichází na řadu rekonstrukce. Společnost Remi Art Erbes, spol. s r. o. provádí rekonstrukce koupelny, kuchyně i bytových jader (včetně prodeje obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a všeho, co je k rekonstrukci potřeba) a poskytuje kompletní doplňkové služby na úseku voda, plyn, topení a elektroinstalace, včetně provádění revizí. Mezi součásti portfolia služeb Remi Art Erbes rovněž patří vypracovávání projektů a nově také stavba nízkoenergetického domu.

     

Osobní přístup k zákazníkovi
Řemeslníci Remi Art Erbes staví kvalitu a spokojenost zákazníka na první místo. Málokde najdete natolik profesionální a osobní přístup k zákazníkovi jako právě zde. Možnost schůzky i mimo pracovní dobu je naprostou samozřejmostí. Na oplátku řemeslníci vždy ocení zákazníky, kteří si váží pečlivého provedení a chápou, že vše nelze udělat za týden, ale každá práce vyžaduje určitý postup, který je třeba dodržet. Svěřte zvelebování svého bydlení do rukou týmu řemeslníků Remi Art Erbes.

 

Potřebné kontakty najdete zde www.koupelny-erbes.cz.

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze