Úvod

Lehká střecha nad hlavou

Slyšeli jste o bezúdržbové krytině? Dobrá cena, rychlá a snadná pokládka, žádná údržba a minimální váha jen 5 kg/m2 jsou hlavními výhodami lehkých střešních krytin z pozinkované oceli s ochrannou vrstvou z HB Polyesteru.


Střecha jakou chcete za pár dní
Nabídka švédské společnosti
Lindab představuje 5 různých typů profilovaných lehkých střešních krytin v téměř 30ti barevných odstínech a povrchových úpravách mat, polomat a lesk – Lindab Ideal, Mega, Topline, zámkové šablony Goodlock a zcela nové maloformátové krytiny Lindab Roca s minerálními zrny pro ještě větší odolnost.

Střechu z kvalitního švédského ocelového plechu si navíc objednáváte přesně na míru svému domu, neplatíte tak ani metr materiálu navíc. Krytina se dodává v pásech o stavební šířce 1–1,12 m a délce podle potřeb, maximálně však 6,14 m. Materiál se díky nízké váze, možnosti stohovatelnosti a přesným rozměrům snadno převáží i skladuje. Nový klobouk si Váš dům nasadí během 2-3 dní. Krytina je lisována přímo ve výrobním závodu v Praze nebo v Hustopečích na Moravě, proto je ihned k dostání.

Volba pro náročné
Prokázaná životnost krytiny Lindab je minimálně 40let v závislosti na podmínkách jakým je vystavena, a to bez nutnosti natírání nebo jiné zvláštní údržby. Garantovaná záruka od výrobce je 15 let - na krytinu s ochrannou vrstvou Polyester 25µm a 30 let na HB Polyester 50µm. S lehkou krytinou si při stavbě či rekonstrukci střechy nebudete dělat těžkou
hlavu s rozmary počasí

Od cenově dostupných po luxusní: 5 variant lehké střešní krytiny Lindab:

Lindab Roca – s přírodním vzhledem a odolným povrchem s
 minerálními zrny
Nová krytina LINDAB je výsledkem mnoholetého výzkumu s cílem vytvořit střešní krytinu s dokonalým přírodním vzhledem. Svým provedením zachovává historický vzhled budov, proto je skvělým řešením při rekonstrukci venkovských stavení, ale i do městské scenérie.
 - k dispozici ve dvou tvarových provedeních a 10 barvách
 - Roca Toscana ve 3 dvoubarevných odstínech, je ideálnou volbou pro domy se středomořskou architekturou. Barevné žíhání dodává střeše vzezření tradičních italských sídel.
 - Roca Rustica v 5 odstínech, je správnou volbou pro majitele, kteří hledají tradiční venkovský styl s nejmodernějšími technickými vlastnostmi. Charakteristický vzhled kamenných tašek se hodí pro rekonstrukce a novostavby uprostřed přírody.

                               

Lindab Topline - výjiměčná dvojitou ochranou proti zatečení a 42 mm m vysoká vlna
Pro zákazníky hledající kvalitu a originál, je připravena vysoce kvalitní krytina Lindab Topline, věrně imitující klasickou skládanou tašku. Nabízí vůbec nejširší baletu barev a odstínů, lesklých i matných, včetně atraktivních metalických povrchů nebo barvy mědi.
 - výška vlny 42mm, vyšší pevnost a tuhost krytiny
 - dvojitá vodní drážka, dvojité jištění proti vodě 
 - v povrchových úpravách Polyester, Polyester matný
a nejkvalitnější povrchová úprava HB Polyester 
 - v 17 lesklých odstínech s povrchem Polyester + 6 s HB Polyester, dále 6 barev Polyester matný 
 - dodávaná z výrobního závodu Praha

             

Lindab Mega - atraktivní profilováním v románském stylu
Cenově zajímavá krytina z odlišující se od ostatních výrazným vzhledem v románském stylu. V nabídce je ve 14 barvách, 6 matných odstínech. Pro všechny lehké krytiny je typická snadná montáž, bezúdržbovost a použití na sklony od 14°.
 - atraktivní románský styl
 - výška vlny 30mm 
 - možnost volby délky modulu 350 nebo 400mm 
 - střešní krytina za příznivou cenu
 - v nabídce v povrchové úpravě Polyester a Polyester matný  
 - ve 17 lesklých a 6 matných barvách
 - dodávaná z výrobního závodu Hustopeče

                  

Lindab Ideal - nejlevněší varianta lehké střešní krytiny na trhu
Pro zákazníky, kteří potřebují novou střechu, ale mají k dispozici jen omezené finanční prostředky, je připravena krytina Lindab Ideal, cenově nejdostupnější ve své kategorii na trhu. e jako u ostatních krytin vysoce kvalitní moderní ocelový plech ve 14 odstínech. Oblíbené matné odstíny imitují staré krytiny, používané na přelomu předminulého století a tudíž vhodné například i na rekonstrukce historických dřevěnic.
 - nejrozšířenější varianta na trhu
 - ekonomicky nejdostupnější lehká střešní krytina
 - výška vlny 27mm
 - možnost volby délky modulu 350 nebo 400mm
 - v povrchových úpravách Polyester a Polyester matný
 - ve 17 lesklých a 6 matných barvách
 - dodávaná z výrobního závodu Hustopeče

                  

Lindab Goodlock - výběrová střešní krytina bez šroubování v ploše
Unikátní šablony Goodlock se skrytým zámkovým kotvením a výrazně plastickým vzhledem jsou předurčeny pro náročného zákazníka vyžadujícího esteticky perfektní řešení. Nikde žádné šrouby, žádné spoje, jen dokonale krásná střecha. Místa kotvení krytiny k podkladu jsou překryta samotnou krytinou, čímž se také maximálně eliminuje možnost zatékání či působení povětrnostních vlivů. Praktičnost šablon o rozměru 0,88m2 spočívá také v možnosti krytinu pokládat okamžitě z palety, bez kladečského plánu a snadné dostupnosti díky výrobě a okamžitým skladovým zásobám v ČR.Na montáž není třeba kladečský plán neboť krytina je dodávána v unifikovaných šablonách 0,88m2.
 - nejvyšší výška vlny 48mm pro mohutný nosný profil
 - okamžitá dostupnost pro zákazníka
 - dodává se v šablonách, vhodná k naskladnění
 - v povrchové úpravě Polyester matný
 - v nabídce v 5 barvách
 - dodává se z výrobního závodu Hustopeče

            

Lindab s.r.o. - divize PROFIL 
Sídlo a výrobní závod Praha 
Na Hůrce 1081/6
161 00 Praha 6 Ruzyně
tel: +420 233 107 200  
info@lindab.cz 

Výrobní závod Hustopeče (bývalá společnost ROVA-CZECH)
Javorová 1A/788
693 01 Hustopeče
tel: +420 519 360 181
info@lindab.cz  

Více informací o společnosti Lindab:
www.lindabstrechy.cz.

www.lindabstrechy.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze