Úvod

Laminátové bazény Vám zpříjemní nejen léto

Rádi plavete? Máte děti, které milují vodní radovánky? Pořiďte si na zahradu laminátový bazén. Proč zrovna laminátový? Laminátové bazény se vyznačují dlouhou životností, mimořádnou odolností a příjemným povrchem.


Odolné laminátové bazény 
Všimli jste si, že jsou u nás léta čím dál teplejší? Připravte se na horké letní dny již nyní a pořiďte si na zahradu kvalitní laminátový bazén. Mezi hlavní výhody laminátových bazénů patří bezespárový povrch, který je příjemný na dotyk, a dlouhá životnost. Laminátové bazény, které vyrábí Balarepo, nejstarší výrobce bazénů v České republice, mají ve srovnání s klasickými plastovými nebo fóliovými až několikanásobně delší životnost. To je dáno kompaktní monoblokovou konstrukcí, použitým materiálem a způsobem výroby. Laminátové bazény se vyznačují hladkým povrchem beze spár, či stopách po svařování. Díky skleněné konstrukci obsažené v laminátu jsou rozměrově stálé i za velmi vysokých, anebo naopak extrémně nízkých teplot. 

              

Bazén chloubou zahrady
Pro povrchovou úpravu se používají speciální materiály odolné vůči UV záření i chlorované vodě. Pokud se Vaše zahrada nespokojí s tradičním bazénem, můžete si objednat laminátový bazén s granitovým povrchem, který se stane její velkou chloubou. Tepelná izolace se provádí nástřikem nenasákavé polyuretanové pěny, která zároveň zaizoluje veškeré příslušenství, jako jsou světla, potrubí, atd. (Nástřik se provádí až po osazení bazénu příslušenstvím.) Tímto způsobem na stěně bazénu vznikne dokonalá tepelně izolační vrstva. Vzhledem k vysoké pevnosti a tuhosti konstrukce bazénu podpořené nástřikem odpadá nutnost obetonování. Stěny stačí obsypat soudržnou zeminou. 

  

Koupání nejen v létě
Opravdoví vodomilové se však nespokojí s koupáním pouze v létě. Řešení přináší zastřešení bazénů. Unikátní lamelové zakrytí vlastní patentované konstrukce plní funkci bezpečnostního prvku a díky dvoukomorovému systému lamel má také vynikající tepelně izolační vlastnosti. Třešničkou na dortu je velmi komfortní elektrické nebo mechanické navíjecí zařízení. Pokud se rozhodnete pro bazén Balarepo, budete si po mnoho let užívat vodní radovánky bez starostí. O ty se za Vás postará výrobce, který poskytuje komplexní servis (servisní opravy zajišťuje ve svých dílnách), stejně jako dodávky veškerých doplňkových a náhradních dílů. Navštivte webové stránky www.balarepo.cz a osvěžte si život. A nakonec dobrá zpráva pro nedočkavé. Zprovoznění bazénu u zákazníka probíhá v jediném dni.

www.balarepo.czKam dál?

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze