Úvod

Kvalitní nádobí KOLIMAX a CERAMMAX PRO přímo ze skladu českého výrobce

Společnost KOLIMAX je jediným výrobcem nádobí z nerezových ocelí pro domácnost, který své produkty vyrábí v české republice. Naše nádobí se zde vyrábí více než 50 let. Velký podíl ruční práce a časem ověřené technologické postupy jsou zárukou vysoké kvality našich výrobků. Všichni ostatní, kteří tuto kategorii nádobí nabízí jej dováží ze zahraničí, převážně z Číny.


Novinka: pánve CERAMMAX PRO COMFORT

Nová řada masivních pánví na indukci a do trouby od českého výrobce CERAMMAX PRO COMFORT je pro všechny, kteří mají rádi něco vyjímečného, kteří chtějí pro sebe a své blízké připravovat lahodné a zdravé pokrmy uchovávající si svou chuť se spoustou vitamínů a minerálů. Zdařilou kombinací osvědčeného, kvalitního nádobí z chirurgické nerezavějící oceli a antibakteriální nepřilnavé vrstvy CERAMMAX PRO s obsahem nanomolekul keramiky vznikl tento výrobek, který Vám z běžného vaření učiní opravdový zážitek. Užívejte si naplno jeho neobyčejných vlastností a oddávejte se zcela svému kuchařskému umění.
                panev comfort
Aby Vám pánev dlouho a spolehlivě sloužila, použili jsme na její nádobu velmi silný plech z potravinářské nerezavějící oceli CrNi 18/10. Venkovní povrch je vyleštěný do vysokého lesku, uvnitř pánve je dvouvrstvý nepřilnavý povrch CERAMMAX PRO, který má proti běžným povrchům lepší nepřilnavé vlastnosti, je více odolný vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození. Při vaření můžete používat i kovové nářadí. Tvarované úchyty nekloužou, padnou přesně do ruky a při práci (mimo použití v troubě) nepálí. Poklice je, pro vaši maximální bezpečnost, vyrobená z temperovaného bezpečnostního skla. Je opatřená parním ventilem pro odvod nadbytečné páry. Pára kondenzující uvnitř v pánvi stéká zpět do nádoby a ne na varnou desku.

               nadobi comfort dno

Pánve CERAMMAX PRO COMFORT mají rovné, optimálně silné třívrstvé sendvičové dno A-THERM INDUCTION s vynikající akumulací tepla, ohřev můžete vypínat s předstihem, ušetříte. Při vaření ušetříte i díky dokonale rovné ploše dna. Přenos tepla mezi zdrojem ohřevu a dnem probíhá bez zbytečných ztrát. Pánev můžete celou, včetně poklice, používat i v troubě a to až do 220°C. Řada pánví CERAMMAX PRO COMFORT je optimalizovaná pro všechny druhy sporáků včetně indukčních. Dlouhodobé mytí v myčce nemá na pánev negativní vliv.

Novinka: řada nádobí PROFESSIONAL

Nová řada nádobí PROFESSIONAL od tradičního českého výrobce je určená jak pro domácí, tak i pro profesionální použití. Robustní, pevná konstrukce nádob, poklic i úchytů je navržena tak, aby vydržela každodenní provoz. Nádobí PROFESSIONAL je vyrobené z prvotřídní chirurgické nerezavějící oceli označované CrNi 18/10. Venkovní povrch nádobí je leštěný do vysokého lesku, spodní část je vybroušená. Vnitřní povrch je třikrát broušený, to proto, aby se připravované potraviny nelepily a aby se nádobí snadno ošetřovalo.
                nerezove nadobi professional
Masivní úchyty mají dokonale přerušené tepelné mosty, nekloužou, padnou přesně do ruky a ani při dlouhém vaření nepálí (mimo použití v troubě). Nádobí má rovné, optimálně silné třívrstvé sendvičové dno vyrobené technologií A-THERM INDUCTION s vynikající akumulací tepla, ohřev můžete vypínat s předstihem, ušetříte. Řada nádobí PROFESSIONAL je optimalizovaná pro všechny druhy sporáků včetně indukčních. Při vaření ušetříte i díky dokonale rovné ploše dna. Přenos tepla mezi zdrojem ohřevu a dnem probíhá bez zbytečných ztrát. Nádobí včetně poklice lze bez obav používat v troubě až do 300°C.

Poklice PROFESSIONAL je pro vaši maximální bezpečnost vyrobená z temperovaného bezpečnostního skla. Je opatřená parním ventilem pro odvod nadbytečné páry. Pára kondenzující uvnitř nádobí stéká zpět do nádoby a ne na varnou desku. Dlouhodobé mytí v myčce nemá na nádobí negativní vliv.


Pro objednání tohoto kvalitního nádobí navštivte webové stránky českého výrobce www.kolimax.cz, volejte 730 155 238 nebo pište na info@kolimax.com

logo kolimax
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze