Úvod

Dům či byt? Koupě nebo pronájem? Ujasněte si své priority a my Vám poradíme, kde najít, co hledáte.

Uvažujete o tom, že si pořídíte nové bydlení?


Na výběr máte z několika možností, přičemž každá z nich má svá pro a proti. Všechny alternativy však mají jedno společné. Základním předpokladem správné volby Vaší nemovitosti je vědět, kde ji hledat. Profesionální realitní server Homesweethome.cz Vám pomůže nalézt cestu ke spokojenému bydlení.

Dům nebo byt
Pořízení vlastního domu je snem mnoha především mladých rodin. Koupě na jednu stranu představuje velice nákladnou investici, ovšem s vysokou návratností. Totéž lze však říci o koupi vlastního bytu. Ceny domů a bytů nejvíce ovlivňuje to, v jaké se nacházejí lokalitě. Neplatí tedy obecně, že dům je vždy dražší. Velký dům vzdálený 30 km od velkého města může mít stejnou hodnotu jako velký byt v centru města. Toho si ostatně všimnete, když porovnáváte nabídky, které nabízejí různé realitky. Rozhodování mezi domem a bytem proto záleží především na našich preferencích, zda je pro nás důležitější rychlá dostupnost do centra, anebo kvalita bydlení v zeleni. Dům nebo byt, to je to první, co je třeba si ujasnit.

Koupě nebo pronájem
Další, v čem bychom měli mít jasno, než navštívíme realitní kancelář, je, zda si přejeme nemovitost koupit, anebo dáme přednost jejímu pronájmu. Málokdo z nás má v kapse tak velký objem hotovosti, že by si mohl koupit nemovitost, aniž by využil některou z možností financování (nejčastěji hypotéky). Nevýhodou koupě je tedy velká finanční náročnost. Jedná se však o dlouhodobou investici se slušnou návratností. Naproti tomu kauce na pronájem nemovitosti je nesrovnatelně nižší, ovšem měsíční výdaje za pronájem mají charakter nevratných spotřebních výdajů.


Vždy aktuální nabídky nemovitostí
Ať už tedy poptáváte dům či byt, koupi nebo pronájem, anebo prodáváte svou stávající nemovitost, obraťte se s důvěrou na profesionální realitní kancelář Home Sweet Home, která má za deset let svého úspěšného působení na trhu spoustu spokojených zákazníků. Součástí poskytovaných služeb je také provoz realitního serveru. Realitní server homesweethome.cz přináší aktuální nabídky nemovitostí, které si můžete pečlivě prostudovat pěkně v pohodlí u Vašeho pracovního stolu.

Přehledné členění a regionální zastoupení
Díky přehlednému členění serveru do jednotlivých kategorií, kde zadáváte, buď chci si koupit, chci si pronajmout, anebo krátkodobé pronájmy plus Vámi požadovaná kritéria ohledně vlastností nemovitosti, šetříte svůj čas. Pokud poptáváte například prodej bytů Praha nebo pronájem bytů Praha, pak do tabulky zadáte parametry (jako je cena, užitná plocha, region, lokalita, případně doba pronájmu) a za několik vteřin si už můžete vybírat z nabídky nemovitostí, které Vás zajímají. Díky regionálnímu zastoupení Vám realitní kancelář Home Sweet Home pomůže nalézt nemovitost v libovolném kraji České republiky.

Hledejte své nové bydlení efektivně Hledejte své nové bydlení efektivně s pomocí serveru a profesionálně vyškolených makléřů Home Sweet Home. Přejeme Vám hodně štěstí!
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze