Úvod

Zjednodušte si parkování v garáži se sekčními dřevěnými vraty

Máte-li garáž, už možná přemýšlíte o vratech na dálkové ovládání. Snadná obsluha, jednoduchost a elegance jsou hlavními důvody, proč říci Ano.


Naše firma nejenže taková sekční dřevěná garážová vrata nabízí, ale námi zabezpečený vjezd do garáže zároveň dotvoří celkový estetický vzhled domu. Nejlépe se vrata z lepeného dřeva doplňují s jinými výrobky firmy ALBO.


Ať máte jedno nebo dvě auta, umíme si poradit s oběma možnostmi. Variabilita rozměrů je velká. U větších velikostí se postaráme o podélné ztužující výztuhy pro dokonalou stabilitu a těsnost. Dřevěná vrata montujeme z vnitřku před vjezd do garáže, sekce zajíždí vodorovně pod strop a nepřekáží tak při otvírání a pohybu v místnosti. Vrata jsou podélně členěna na několik sekcí, které do sebe zapadají pomocí speciálních zámků. Jednotlivé sekce jsou tepelně izolované.


Otvírat lze ručně i dálkově
Obsluha vrat je snadná a to ve všech variantách základní výbavy. Lze použít možnost ručního otvírání, v případě potřeby doplněného o pomocný elektrický motor, nebo využít mechanismus dálkového ovládání.


Sekční dřevěná garážová vrata mají čtyřvrstvý systém povrchové úpravy: hloubkovou impregnaci, barevnou impregnaci a dva vysokotlaké nástřiky lazury. Zároveň se můžete spolehnout na tříletou záruční dobu. Více informací o sekčních garážových vratech najdete na www.albo.cz.


Kam dál?

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze