Úvod

Vchodové dveře v hliníkovém kabátě

Vchodové dveře, které jsou díky hliníkovému „kabátu“ v bezpečí před nepříznivým počasím, dosahují prakticky neomezené životnosti. Současně jsou velmi bezpečné, protože mají vícebodový zámek a masivní závěsy. Přitom to jsou dřevěné dveře, které se nebudou svěšovat vzhledem k tuhosti rohových spojů. Krása přírodního materiálu v interiéru pomáhá vytvořit příjemné domácí prostředí.


Rám dřevohliníkových vchodových dveří - STYLE je schovaný za fasádou a jejich celé křídlo je z venkovní strany hliníkové. Přesto se však jedná o dřevěné dveře, z vnitřní strany si můžeme dopřát krásu tohoto přírodního materiálu.Přírodní povrch dřeva umocňuje povrchová úprava Natureffekt, která je velmi přirozená a zachovává viditelnou kresbu dřeva. Tato povrchová úprava může být transparentní nebo lehce s nádechem do bílého, šedého nebo krémového odstínu.
Z venkovní strany je velký výběr barev hliníku, dveře mohou být plné nebo se vsazenými skly, zdobené nerezovými pásky nebo rámečky, případně doplněny dekorativními drážkami. Nabídka designů je neomezené, může se vybírat z katalogu dveří nebo lze využít vlastní návrh.

vchodove dvere

Dveře - STYLE
korespondují s konstrukcí oken PROGRESSION, které jsou určeny pro pasivní domy. Dveře STYLE a okna PROGRESSION mají stejný rám, který je skrytý zateplenou fasádou. Takto jsou nejen chráněny před povětrnostními vlivy, ale také dosahují lepších tepelně-technických vlastností.

Kování je shodné s ostatními modely vchodových dveří ze Slavony. Samozřejmostí jsou kvalitní prahy s přerušením tepelného mostu, které také velmi dobře těsní. Robusní závěsy, které jsou zapuštěné v rámu dveří i jejich křídle, jsou snadno seřiditelné a zabraňují svěšování dveří. Vchodové dveře jsou poměrně těžké, proto jsou dobře dimenzované závěsy jejich důležitou součástí.

vchodove dvere

Standardní součástí každých dveří ze Slavony jsou vícebodové zámky. Při zabouchnutí zaklapne nejen střelka, ale také automatické trny (nahoře a dole), takže i bez zamčení dveře drží ve třech bodech. Jakmile zamkneme klíčem, vysunou se masivní trny a jazýček. Díky těmto zámkům jsou dveře i velmi bezpečné.

Design dveří ještě vhodně doplňuje klika či madlo, které mohou být v mnoha provedeních.

Dřevohliníkové vchodové dveře - STYLE jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří chtějí dobře fungující a bezpečné dveře, které navíc budou odolné proti povětrnostním vlivům.

www.slavona.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze