Úvod

To nejlepší z nábytku, interiérů a bytových doplňků hledejte na mezinárodním veletrhu FOR INTERIOR

V termínu 4. – 7. 10. 2018 navštivte letňanský veletržní areál PVA EXPO PRAHA tradičně přivítá několik stovek domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků. Ti se představí v rámci 10. ročníku mezinárodního podzimního veletrhu nábytku FOR INTERIOR.


Kromě interiérů i jednotlivých doplňků potřebných k zařízení bydlení se letos v rámci veletrhu objeví tři nové zajímavé koncepty. Bude se jednat o ZÓNU KVALITNÍHO SPÁNKU, která uceleným způsobem představí výrobce a zástupce domácích i světových značek postelí, matrací, ale také se zaměří na osvětu zdravého a kvalitního spánku. Jak starý nábytek dostává druhou šanci, zjistíte v sekci věnované VINTAGE STYLU.

O rozruch se jistě postará Hala 6, která bude celá patřit světoznámému umělci Joe Muczka jr., který v rámci MUCZKA HALL ukáže nevšedním způsobem propojené umění s nejrůznějšími produkty. Těšit se tak můžete nejen na jeho obrazy, ale i originální interiérové doplňky a produkty s jeho designem.

Po celou dobu konání veletrhu budou v rámci doprovodného programu probíhat další kreativní workshopy, přednášky a atraktivní soutěže jako např. soutěž s TV bydlení o kuchyň v hodnotě 100 021 Kč včetně DPH.

Více informací najdete na stránkách forinterior.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze