Úvod

Technistone představí novou kolekci v italské Veroně

Od 30. září můžete navštívit tradiční mezinárodní veletrh Marmomacc. V italské Verona bude k vidění to nejlepší z oblasti mramoru, designu, kamene a technologií jeho zpracování.


Účast na veletrhu Marmomacc je prestižní záležitostí a vystavují na něm firmy z celého světa. V minulých letech na něm vystavovaly společnosti například z USA, Brazílie, severní Afriky, ale také třeba Saudské Arábie, Maroka nebo Číny. Každoročně přitom Marmomacc navštíví přes 60 000 návštěvníků.

Luxusní zážitek pro milovníky moderního designu
Na jubilejním padesátém výročí nebude chybět ani česká společnost Technistone z Hradce Králové. Představí zde svou nejnovější luxusní kolekci s názvem Noble Collection 2016. Ta je výjimečná zejména svými jedinečnými vzory, které zaujmou každého příznivce luxusních interiérů. Těšit se mohou na oslňující perlovitě bílý odstín se žluto-hnědými nitkami, zemité barvy v tónech hnědé, béžové a bílé, unikátní design v barvě slonoviny s puncem noblesy a elegance. U výstavního stánku, který bude společnost Technistone již zanedlouho na Marmomacc veletrhu instalovat, si návštěvníci tyto nové a exkluzivní materiály budou moci poprvé prohlédnout a všemi smysly procítit.

kuchynska deska z umeleho kamene

„Jelikož při vývoji nových vzorů stále čerpáme inspiraci z přírody a to nejlepší z jejích zdrojů, barev, kreací vkládáme do našeho unikátního materiálu, rozhodli jsme se držet a šířit tuto myšlenku dál a přírodní dotek jsme zakomponovali i do celého projektu výstavního stánku,“ prozradila Kateřina Surová ze společnosti Technistone.

schody z umeleho kamene

Chcete-li poprvé naživo vidět nejnovější kolekci Noble Collection 2016, nenechte si ujít jubilejní veletrh Marmomacc. Tým Technistone najdete v hale č. 11 u stánku D5. Aktuální dění z příprav na veletrh pak můžete sledovat již nyní na stránce www.technistone.com/verona2015.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze