Úvod

Světlá podlaha rozjasní každý interiér

Výběr správného barevného odstínu podlahy do domácnosti může být někdy trochu obtížný. Vkusná kombinace podlahy s nábytkem, potom představuje vyloženě oříšek. Jedno je ale jisté! V moderních domácnostech se stále více začínají prosazovat světlé podlahy. Jsou totiž považovány za nadčasové.


Hlavní přednosti světlých podlah
Mezi nejoblíbenější podlahové krytiny současnosti se bezpochyby řadí plovoucí vinylové podlahy. A právě ty jsou v poslední době nejčastěji vybírány ve světlých odstínech. K tomuto kroku existuje hned několik důvodů. Světlá podlaha dokáže rozjasnit i tmavší prostory. V kombinaci s tmavší barvou na zdi, která má tendenci místnost opticky zmenšovat, má světlá podlaha opačné účinky. Místnost opticky rozjasní a zvětší. Světlé podlahy dodávají místnostem pocit klidu a čistoty. Skvěle se také kombinují s tmavšími druhy nábytku a právě v tom je jejich nadčasovost.

poslaha Fatra Click - kastan beleny

Vždy ale musí zůstat na prvním místě kvalita
Vybírat podlahu pouze na základě barvy a nikoliv podle jejích vlastností by bylo velmi neuvážené. Na prvním místě by proto vždy měla být kvalita podlahové krytiny. Právě vinylové podlahy mají ideální vlastnosti pro domácnost. Vynikají především odolností, snadnou údržbou a krásným vzhledem.

podlaha Fatra Click dub svetly

FatraClick nabízí mnoho moderních barev a dezénů
Podlahová krytina FatraClick patří mezi nejoblíbenější druh vinylové plovoucí podlahy. Pokládku usnadňuje patentovaný „Clic“ systém. K výběru je řada odstínů a dezénů podlah. Mezi ty nejzajímavější patří světle hnědý Dub Capuccino s přírodní texturou. Dub Světlý, zajímavý svým jemným zbarvením, či Kaštan Bělený, který se skvěle hodí k tmavšímu nábytku.

Kompletní nabídku plovoucích vinylových podlah FatraClick najdete na www.fatrafloor.cz.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze