Úvod

Střešní krytiny Lindab nyní za akční cenu

Společnost Lindab nyní nabízí časově omezenou akční cenu na taškové střešní krytiny Lindab v barvě HNĚDÉ (Ral 8017) v povrchové úpravě polyester.


Dopřejte si novou střechu v této nejoblíbenější barvě již dnes za atraktivní ceny v profilovaných krytinách:

Krytina Ideal 40 v barvě hnědá ..........219,-Kč/ m²
Krytina Mega 40 v barvě hnědá.........229,-Kč/ m²
Krytina Topline v barvě hnědá ...........239,-Kč/ m²

Akce je platná od 15. 3. do 30. 4. 2012 nebo do vyprodání zásob.


Lehké střešní krytiny Lindab
Akce „Střecha v barvě čokolády“ se vztahuje na krytiny se speciální  bezúdržbovou povrchovou úpravou „
Polyester“. Základem je tenký, žárově pozinkovaný (275g/m2) ocelový plech o síle 0,5 mm, tloušťka nanášeného polyesterového povrchu je 25µm. Povrch je vhodný pro použití i do míst v náročných klimatických podmínkách. Vrstva je odolná proti UV záření. Tato krytina je tedy naprosto bezúdržbová a není třeba ji nijak ošetřovat ani natírat.
Profilovaná krytina Lindab také vyniká rychlou a jednoduchou pokládkou. Technické oddělení vypracuje přesný kladečský plán a krytiny se pak vyrábí v přesně definovaných rozměrech na míru konkrétní střechy. Pokládka krytiny je díky velkým dílům velice snadná a rychlá. Díky výrobě na míru dané střechy vzniká při montáži jen minimální odpad. Montážníkům tak odpadají starosti a náklady s likvidací odpadu, zákazníkům náklady na zbytečně větší množství materiálu. Pokud je přeci jen třeba, zejména u atypických střešních konstrukcí, lze krytinu na místě jednoduše doupravit stříháním. Na krytiny Lindab s povrchem polyester se vztahuje záruka 15 let.
Bezúdržbová profilovaná střešní krytina Lindab vyniká svou nízkou hmotností 5kg/m2, což tvoří kolem pouhých 10 % běžné skládané krytiny. Tato úspora hmotnosti střechy může být ideálním řešením při rekonstrukcích starších objektů, kde by při použití skládané krytiny bylo nutné rekonstruovat celý krov. U novostaveb lze naopak ušetřit již při dimenzování krovu.

Ptejte se u prodejců Lindab.
Více informací na:   www.lindab.cz
                              www.lindabstrechy.cz
Lindab s.r.o.,
Na hůrce 1081/6,
Praha 6 Ruzyně, 161 00
Tel: 233 107 200, Fax 233 107 250;
info@lindab.cz

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze