Úvod

Pozvánka ROCKWOOL na veletrh PASIVNÍ DOMY 2012

Pod záštitou předsedy vlády České republiky, Ministerstva průmyslu a obchodu, České komory architektů a České komory autorizovaných inženýrů a techniků se letos již po osmé koná mezinárodní konference PASIVNÍ DOMY. Společně s ní probíhá veletrh materiálů, výrobků a služeb určených pro pasivní domy. Izolace ROCKWOOL v rámci své expozice představí komplexní řešení pro zateplení bez kompromisů nejen pro pasivní domy.


Ve dnech 25. - 26. října 2012 v areálu BVV Brno pořádá Centrum pasivního domu a Inštitút pre energeticky pasívne domy již osmý ročník mezinárodní konference PASIVNÍ DOMY, která přinese nejnovější informace na téma pasivních domů. Společně s konferencí proběhne veletrh zaměřený na materiály, výrobky a služby pro pasivní domy. Konference ve spojení s veletrhem se tak stane ideální příležitostí k setkání odborné i široké veřejnosti s možností navázání nových kontaktů a spolupráce na atraktivních projektech.

Izolace ROCKWOOL = CESTA K ÚSPORÁM
Pasivní dům znamená především moderní energeticky úspornou stavbu s extrémně nízkými náklady na vytápění. Pro minimalizaci nákladů na vytápění je nezbytné minimalizovat tepelné ztráty budovy. Pokud zamezíme únikům tepla, je proveden jeden ze zásadních kroků vedoucích k úsporám energie. Účinným nástrojem k jeho naplnění je výběr vhodných tepelně izolačních materiálů.Izolace ROCKWOOL
splňují všechny náročné požadavky na kvalitní zateplení s maximální úsporou energie a zanedbatelnými dopady na životní prostředí. Nabízejí řešení pro každou stavební konstrukci. Jejich tajemství spočívá v kamenné vlně, která pochází z přírodního čediče, a díky jejím unikátním vlastnostem jsou izolace, z ní vyrobené, schopny při aplikaci jednoznačně vyhovět kritériím pro nízkoenergetické i pasivní domy a jsou připraveny splnit přísné podmínky pro stavbu domů s téměř nulovou spotřebou energie, které se od roku 2021 stanou v ČR a celé EU jedinou možnou technologií pro výstavbu.

Přijměte naše srdečné pozvání na veletrh PASIVNÍ DOMY 2012 a navštivte nás v pavilonu A2, stánek číslo 14, a dozvíte se více o tajemstvích kamenné vlny ROCKWOOL. Návštěvníci, kteří se zúčastní naší ekologické ankety, si odnesou praktický EKOLOGICKÝ DÁREK.


Vstup na veletrh
je v průběhu obou dní ZDARMA a expozice jsou pro návštěvníky otevřeny od 9.00 do 18.00 hodin. Bližší informace se dozvíte na stránkách www.rockwool.cz v sekci PASIVNÍ DOMY 2012.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze