Úvod

Pečení s párou? S Fagorem bez problému.

Zajímáte se o zdravé vaření? Stále sledujete výživové či nutriční vlastnosti pokrmů, které připravujete? Pokud ano, jistě znáte vaření v páře. Ale už jste slyšeli o pečení s párou? Že to nezvyklé? Ale u Fagoru je to skutečnost. Nové pečicí trouby Fagor jsou totiž vybaveny systémem Avanssis, díky němuž pečou jídlo šetrněji a tím také chutněji. Dlaší nespornou výhodou je, že i sama trouba zůstane díky použití páry čistější.


Tato unikátní technologie automaticky řídí vlhkost uvnitř trouby a zajišťuje, že příprava jídel je zdravá, udržuje v potravinách vysoký obsah vitamínů a nízké množství tuků. Pečicí trouby Fagor s připařováním zaručují zachování nutričních hodnot potravin, jejich chuť, barvu a přirozený vzhled. Díky zachování těchto vlastností jsou výsledné pokrmy lahodné jak oku, tak jazyku, ale především prospívají vašemu tělu.

detail, nádobka na vodu

Pyrolytická trouba Fagor s parní funkcí 6H-876 ATCX má 15 programů, z toho 3 programy kombinované s párou, obsluhu usnadňuje přehledný elektronický displej s dotykovým ovládáním. Trouba nabízí Cooking Book (kuchařku) s 23 recepty pro kombinované vaření v páře a 26 recepty pro běžné pečení. Pokud budete péct např. cukroví, můžete využít speciální plech Lissium a troubu si díky systému Booster rychle předehřát. Práci s připravovaným pokrmem usnadní automatický samovýsuv Impuls, díky kterému můžete vařit pohodlněji, snadněji a bezpečněji, protože se nemusíte dotýkat pečicího plechu, který automaticky vyjede sám po otevření trouby. Dvířka mají 4 skla z nichž dvě jsou termoreflexní a pro snadnou údržbu je lze bez nářadí vymontovat. Kovová část dvířek i ovládacího panelu má ochranu proti otisku prstů, takže ani vaše dítě se nepopálí a nezanechá na ní otisky svých prstů. Díky systému pyrolýzy se s jejím čištěním vůbec nenadřete, troubu není nutné čistit klasickým způsobem, ale trouba se vlastně vyčistí sama. Spotřebič je v energetické třídě A -20 %.
pyrolyticka trouba Fagor s parni funkci
Pyrolytická troubu Fagor s parní funkcí zakoupíte za 24.990,- Kč i s 50 měsíční zárukou. Speciální nabídku trub Fagor je možné najít na www.fagor.com

Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je 12 obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí celého světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

Fagor logo
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze