Úvod

Originální vánoční dárek – obraz na míru!

Jak se vyhnout shonu a stresu, který provází každoroční nakupování vánočních dárků v klasických obchodech? Čím originálním letos své blízké pod stromečkem překvapit? Řešením je už osvědčená služba www.obrazynamiru.cz, která nabízí výběr z více než 20 000 obrazů do interiérů v různých velikostech a jejich dodání až domů.


Letos můžete už podruhé využít služby www.obrazynamiru.cz, prostřednictvím které svým blízkým nadělíte originální dárek v podobě obrazu do interiéru. Vybírat můžete z obsáhlé databáze více než 20 000 originálních motivů, a tak se jistě trefíte do vkusu těch, které tímto neotřelým dárkem budete chtít potěšit. Databáze zahrnuje obrazy s klasickými náměty jako lidé, jídlo&pití, příroda, dále speciality v podobě ikonických historických snímků, repliky dobových i současných filmových plakátů, portréty filmových hvězd nebo reprodukce slavných malířských děl.

   

Výhodou služby je především to, že nabízí originální obrazy, které nejsou v  kamenných obchodech k sehnání. Služba je unikátní v tom, že si vybraný obraz zákazníci mohou nechat vytisknout v libovolné velikosti. Díky tomu lze rozměry obrazů přizpůsobit nejen interiéru, do kterého jsou určeny, ale třeba i finančním možnostem. Kromě klasických obrazů orientovaných na výšku a na šířku je v databázi také nabídka neotřelých obrazů s panoramatickými výjevy (příroda, architektura). Speciální nabídkou letošních Vánoc je možnost získat ke své objednávce jeden obraz zdarma. Obraz nese oblíbený motiv – portrét Audrey Hepburn, a tak vám ještě více nahrává v řešení problému s výběrem dárků, protože tento motiv potěší opravdu každého

Obrazy se dle přání zákazníků tisknou na plátno (opatřené vnitřním rámem, tzv. blind rámem), fotografický papír nebo moderní kapa desku a jsou do sedmi dnů doručeny zákazníkovi domů.


www.obrazynamiru.cz

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze