Úvod

Nové produkty firmy ISOTRA a.s. v roce 2018

Společnost ISOTRA a.s. připravila pro své zákazníky a obchodní partnery na začátek sezóny rozšíření sortimentu především venkovního stínění.


Stínění pro zimní zahrady a pergoly – Veranda
Pro zákazníky, kteří vlastní pergolu či zimní zahradu jsou ideální rolety Veranda, které zajistí optimální pohodu a klima v těchto prostorách v průběhu celého roku. Rolety Veranda jsou kombinací vysoce kvalitního materiálu a moderního designu. Jsou vhodné pro montáž na jakoukoliv konstrukci zimní zahrady nebo pergoly. Celý systém je vyroben z korozivzdorných materiálů a látka je v uzavřeném stavu rolety zcela ukryta v boxu.

Veranda HRV52
je speciálně navržena pro instalaci nad zimní zahradu nebo pergolu. Stěžejní funkcí tohoto typu zastínění je zamezit prostupu slunečních paprsků až na sklo, odkud se pak dále šíří do celého interiéru. Mezi bočními lištami a stínící látkou vzniká vzduchová mezera, díky které je zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu.

Přednosti a výhody:
- Zastínění velké plochy zimní zahrady či pergoly
- termoregulační i ochranný efekt
- možnost spřažení až 4 kusů rolet (nemají společný box),
- box z extrudovaných hliníkových profilů
- montáž pouze nad zimní zahradu či pergolu

rolety Veranda

Veranda HRV08-ZIP je vybavena zipovým systémem, který́ zajišťuje, že látka zůstává náležitě napnutá v každé poloze dolního profilu a zabraňuje vyklouznutí látky z vodicích lišt. Jednotlivé části látky jsou vždy vybaveny zipem, kdy širší strana zapadá do plastového zipového profilu. Ten je umístěn v hliníkovém vodicím profilu.

Přednosti a výhody:
- Tkanina zůstává déle napnutá díky inovativnímu ZIP systému s kovovou pružinou
- kompaktní box přispívá k sofistikovanému vzhledu rolety
- možnost spřažení až 4 kusů rolet (společný box do šíře rolety 6 m)
- variabilita systému (látku lze stahovat ze stran, zespodu i seshora)
- možnost instalace do střešních oken z interiéru i exteriéru
- vysoká odolnosti proti větru (až do 140 km/h)

rozmer a barva verandy

Zaomítací screenová roleta HR10-ZIP
Zaomítací screenová rolety HR10-ZIP představuje moderní řešení pro prvotřídní energetickou náročnost a pro požadavky na komfortní vnitřní klima v pasivních a nízkoenergetických domec. Screenová roleta HR10-ZIP se stává neviditelnou díky boxu schovanému ve zdi před oknem. Plášť budovy není perforován, nevznikají tudíž žádné tepelné mosty ani poškození omítky. Spodní lišta je plně zabudovaná, což znamená, že screenová roleta v zasunutém stavu není vidět z pohledu exteriéru. To také poskytuje lepší ochranu tkaniny proti větru a nepříznivému počasí a dodává celému systému stylový vzhled. Instalace celé jednotky je velmi jednoduchá. Pokud chcete vyměnit screenovou látku, lze toto provést velmi efektivně a jednoduše odstraněním spodní části krytu boxu, povolením klipového mechanizmu a vyjmutím roletového nábalu.

zastinovaci rolety Veranda

Přednosti a výhody:
- Box integrovaný́ do zdi před oknem
- žádná perforace pláště budovy
- plně integrovaná spodní lišta v zatažené poloze
- vhodná pro nízkoenergetické a pasivní dom
- odolnost proti větru až do 140 km/h

rozmery a barvy rolet

Pergoly
Samonosná pergola MIRA 4 nebo pergola MIRA 2 s rafinovaným a inovativním designem. Střechu pergol tvoří hliníkové lamely, které lze orientovat od 0° do 140° s těsněním a bočním odtokem vody. Struktura pergoly může nabídnout úplnou nebo částečnou ochranu před sluncem, perfektní klimatizaci a přístřešek proti dešti či sněhu, a tímto se stává skutečným obytným prostorem. Do pergoly je možné integrovat LED bodové osvětlení. Pergolu lze rozšířit o stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a doplnit o dešťové či teplotní čidlo v případě použití anti-snow systému proti zasněžování lamel.

pergola Mira

Pergoly Mira představují syntézu pevné a stabilní konstrukce a inovativního provedení lamel, včetně příslušných komponentů. Kromě dynamických testů splňují pergoly Mira také přísné nároky na statické zkoušky rovnoměrného zatížení lamel v uzavřené poloze o hmotnosti až 140 kg/m2. Pergoly splňují požadavky 6. třídy odolnosti proti větru.

Přednosti a výhody:
- Inovativní design
- hliníkové lamely s orientací 0° až 140°
- boční odtok vody integrovaný́ do stojky
- ochrana proti dešti a sněhu (max. zatížení 140 kg/m2)
- vysoká odolnost proti větru
- možnost integrace screenových rolet či venkovních žaluzií
- možnost spřažení pergol

rozmery a barvy pergol

www.isotra.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze