Úvod

Když dveře, tak české, kvalitní a hezké

V dnešní době, kdy je trh zaplaven přílivem laciných dveří nevalné kvality ze zahraničí, vzrůstá význam dveří poctivé české výroby. Pokud chcete svůj interiér uzavřít pěknými dveřmi s dlouhou životností, nešetřete na kvalitě. Nové dveře CAG se stanou chloubou Vašeho domova, kterou navíc můžete elegantně sladit s designem své vestavěné skříně.


Kvalita a vzhled především
Potřebujete interiérové dveře? Posuvné dveře? Protipožární dveře? Skleněné? S výplní nebo bez? Vsaďte na spojení české kvality a pěkného vzhledu. Nechte se inspirovat katalogem dveří CAG a vyberte si ty nejkrásnější, a zároveň nejpraktičtější pro Váš interiér. Šikovný průvodce pro výběr dveří Vám pomůže nalézt optimální řešení

 
Dokonalé sladění interiéru
Pokud mají dveře interiér stylově uzavřít, neměly by nikdy působit rušivě, ale naopak jako kompaktní součást vnitřního vybavení. Jestliže tedy chcete dovést vzhled svého interiéru k dokonalosti, využijete možnosti nechat si vyrobit také vestavěné skříně, šatny a další doplňky ve stejném designu. A nejde jen o vzhled. Vestavěné skříně na míru představují velice efektivní řešení, jak využít prostor.  

Kompletní servis na úrovni
Není to jen kvalita, krásný vzhled a možnost výběru z mnoha různých provedení a designů, co staví dveře CAG do popředí zájmu majitelů domů či bytů a stavebníků, ale také kompletní servis na vysoce profesionální úrovni a snadná dostupnost nabízených služeb. Je to již celkem 12 vzorkoven, kde si můžete od specielně vyškoleného personálu nechat poradit s volbou dveří pro Vaše bydlení.


Využijte nižší sazby DPH
Nedílnou součástí nabízených služeb je samozřejmě také montáž dveří. Profesionální montáž dveří se Vám několikanásobně vyplatí, neboť šetří nejen čas a námahu, ale i peníze. Pokud si necháte své nové dveře dovézt včetně montáže, můžete totiž využít snížené sazby DPH i na zboží. Tak proč toho nevyužít? Více informací najdete na www.novedvere.cz.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze