Úvod

WC bidet 2 v 1 se vejde do každé koupelny!

Chtěli byste si pořídit bidet, ale jste rádi, že se Vám do koupelny vůbec vejde vana? Objevte výhody WC s bidetem 2 v 1, neobyčejně praktického řešení, které se vejde do každé koupelny. Stačí si jen vybrat typ, který Vám bude nejvíce vyhovovat.


Méně místa, více komfortu
Úspora místa a více komfortu, to jsou hlavní přednosti WC bidetu 2 v 1 ve srovnání s klasickým bidetem. Vzhledem k tomu, že součástí WC mísy je bidetová tryska, stačí pořídit jeden kousek sanitního vybavení pro intimní hygienu. A protože tato varianta zároveň vylučuje nutnost přesedání z mísy na mísu, je výrazně pohodlnější.

Hledáte inspiraci pro svou toaletu? Připravili jsme pro Vás několik tipů:

moderni koupelna a WC se zavesnym bidetem
Jeden z nejoblíbenějších modelů

Začněme jedním z nejoblíbenějších modelů střední třídy, kterým je závěsné WC s bidetem TEKKO TP 325 vhodné pro ženy, muže a v neposlední řadě také pro děti spojující v sobě výhodu dokonalé funkce a stylového moderního designu.

Zadáno pro minikoupelny

Pokud jste majiteli minikoupelny, doporučujeme kombi WC s bidetem - SEDEF SD3842 s univerzálním odpadem (umožňujícím připojení do stěny i do podlahy), upravené specielně pro malé koupelny. Hloubka tohoto modelu střední třídy činí 60 cm, což ho předurčuje právě do malých a úzkých prostor.

retro WC 2 v 1 s bidetem
Romantika na malém prostoru

Příznivci rustikálního stylu bydlení a retro designu dávají přednost modelu kombi WC+BIDET 2v1 - KLASIK . Přestože se jedná o model střední třídy, svým unikátním designem umocněným vystouplou hranou vkusně dotvoří vzhled daného prostoru. Pokud chcete dokonale sladit svou koupelnu, pořiďte si také rustikální umyvadlo s podestou či rustikálními nohami.

Navrženo pro handicapované
Rafinované řešení dva v jednom je nejvíce zajímavé pro ty z nás, kteří mají ztížené pohybové možnosti, tedy pro handicapované a seniory. Přímo pro ně bylo navrženo kombi WC s bidetem - HENDIKEP BD3041 se spodním odpadem nebo závěsný prodloužený model BD320. Zvýšený posed mísy (půl metru od podlahy plus sedátko) tak umožňuje dokonalý komfort při intimní hygieně i těm, kteří mají problémy s pohybovým aparátem.

Myslete na své zdraví a pohodlí
Všechny modely nejenže nabízejí vysokou úroveň hygieny a komfortu, ale také se mohou pochlubit výhodou snadné instalace a příznivé ceny, která zahrnuje i bidetovou trysku. Pro úplnost ještě dodejme, že kombinace závěsných WC s bidetem jsou kompatibilní se splachovacími moduly Geberit, Creavit a ostatními běžně prodávanými na českém trhu. Myslete na své zdraví a pohodlí. Můžete si to dovolit. Ze širokého sortimentu WC bidetů 2 v 1 na stránkách www.wcbidet.cz si určitě vyberete.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze