Úvod

Usínejte s krásnými vzpomínkami

Vánoční obdarovávání je za námi, ale ten hezký pocit z dělání si vzájemné radosti je možné dopřát si kdykoliv. Pokud váš protějšek nemá zrovna narozeniny nebo nemáte výročí, můžete potěšit něčím originálním třeba na svátek sv. Valentýna.


Plno lidí sice tento „moderní“ svátek neuznává, ale proč neudělat radost té nejbližší osobě a nedat jí najevo, že jste s ní rádi? Ideální je proto takový dárek, který si užijete společně oba dva. Například večeře v dobré restauraci, výlet na místo, se kterými se pojí vaše společné vzpomínky, anebo něco, co vám oběma bude sloužit delší dobu – třeba netradiční povlečení.
Povlečení ze supermarketu v akci „za pouhých… Kč“ je jen spotřebním, většinou ne moc kvalitním zbožím a žádnou velkou radost s ním asi neuděláte. Když ale vyberete něco s nádechem luxusu a ještě originálního, bude to působit úplně jinak. Co třeba saténové povlečení s potiskem vlastního motivu?Fotopovleceni z dovolene

Satén nestudí a neklouže

Vyhýbat se saténovému povlečení znamená zbytečně si odříkat pohodlí a kvalitu. Pojďme už konečně zbořit mýtus, že satén rovná se studený, lesklý, klouzavý a hlavně nevkusný materiál. Toto negativní vnímání saténu je zapříčiněno tím, že v době socialismu se u nás přesně takový materiál, ve skutečnosti však polyester, pod názvem satén prodával. I dnes takovou nabídku ještě někde najdete, ale ten skutečný, pravý satén je z bavlny a nejedná se o materiál, nýbrž o druh tkalcovské vazby.
V čem spočívá specifikum saténové vazby? Ta je totiž mnohem hustší než u obyčejného plátna. Například mako-satén používaný na luxusní povlečení Glamonde od společnosti Svoboda Linen má hustotu 80 nití/cm2 oproti plátnu, které má hustotu pouze 55 nití/cm2. Premium-satén obsahuje dokonce 120 nití na cm2. Samozřejmě, že čím je příze jemnější – to znamená použité vlákno kvalitnější, tím hustší může vazba být. Saténové povlečení z té nejjemnější bavlny vás při odpočinku obklopí jemnou, příjemnou látkou, která rozhodně nestudí. Zároveň je díky použitému materiálu a vazbě povlečení odolnější a trvanlivější.


Luxusni povleceni Glamonde

Originální povlečení v té nejvyšší kvalitě

Ložní prádlo značky Glamonde se šije v České republice a zde utkaných látek. Povlečení této značky v sobě spojuje vysoce kvalitní materiál, precizní šití a nejmodernější fototisk. Na výběr máte z mnoha působivých potisků, vhodných do všech typů interiéru. Na originální dárek se ale nejvíce hodí povlečení s vlastním fotopotiskem. Nemusíte si hned představovat vaše „selfie“ vytištěné na povlečení, i když také proč ne, ale třeba obrázek z vaší vydařené společné dovolené bude jistě vypadat skvěle a neurazí ničí vkus. Zdolali jste společně Matterhorn? Připomeňte si tento vzácný moment vždy, kdy ulehnete do peřin. Touží váš muž po jachtě? Dopřejte mu ji alespoň na povlečení. Anebo nechte potisknout povlečení naskenovaným obrázkem, který nakreslil váš malý poklad – nedokonalost je v tomto případě výhodou. Polštáře i přikrývky můžete různě nakombinovat, takže prostor pro fantazii je opravdu veliký.

Povleceni s vlastnim fotopotiskem

Výroba povlečení podle vlastního návrhu trvá přibližně čtyři týdny, takže objednávejte včas. A nemusíte se bát, že by povlečení nakonec vypadalo jinak, než jste si představovali. Před samotným tiskem obdržíte náhled. Toto povlečení s vlastním fotopotiskem ve vás bude po dlouhou dobu a opakovaně vyvolávat příjemné vzpomínky, a to je k nezaplacení.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze