Úvod

Střešní atypická okna Solara - symbol variability a tepelné pohody

Proč by se měla střecha přizpůsobovat oknům, když se mohou naopak okna přizpůsobit jakékoli střeše? Český výrobce střešních oken Solara nabízí klasické tvary oken i zcela atypické. Výhodou je neomezená velikost a tvarová variabilita, tedy více světla v místnosti a originální vzhled bydlení. Novinkou jsou prosklené střešní dveře na terasy podkrovních bytů. Výrobce sází na kvalitu a hlavně na individuální potřeby zákazníka.


Výběr a kvalita
K atypickému řešení střešních oken se stavitelé dostanou u komplikovaného tvaru střechy nebo když chtějí podkroví dopřát maximální možné prosklení a zajímavý designový prvek. V nabídce jsou okna výklopná, posuvná nebo otevíravá do strany. Společnost Solara nabízí širokou škálu možností, přizpůsobení přání a potřebám každého zákazníka.

ctyrdilne posuvne stresni proskleni Solara PERSPEKTIV

Střešní okna jsou vyrobena z kvalitního dřevěného masivu, ve kterém je zabudované prémiové kování Siegenia pro snadné a fukční otevírání. Výrobce nabízí i možnost výběru vnějšího oplechování, klik, elektroovládání a dalšího příslušenství. Individuální přístup přispívá ke spokojenosti mnoha zákazníků.

Posuvne stresni okno Solara PERSPEKTIV

Posuvná střešní okna
Posuvná střešní okna Solara jsou jedinečná. Prosklené plochy se odsouvají nad krytinu nebo nad pevně prosklenou část. „Vaše posuvné okno je provedeno velmi kvalitně. Po 3 letech provozu působí vizuálně i funkčně skvěle. Také manuální posuvné otevírání funguje lehce – skutečně přesvědčivý koncept“ píše pan Stenger z Německa, kam česká firma svá unikátní okna již mnoho let vyváží.

Posuvny stresni vystup Solara PERSPEKTIV v centru Mnichova

Střešní výstupy
Rekonstrukce podkrovních místností s sebou přináší také možnost využívání střešních teras. I střešní dveře jsou v nabídce společnosti Solara. Podkrovní místnost je tak dokonale osvětlená a má pohodlný výstup na terasu, která Vám zajistí další prostor pro Vaše spokojené bydlení.

Pohodlny vystup na stresni terasu

Solara se řadí mezi přední české výrobce dřevěných střešních oken, velkoplošného střešního prosklení a střešních výstupů již 25 let. Zaměřuje se především na tepelný komfort v podkroví, kvalitu a nadstandardní přístup k zákazníkům. Inspirujte se na webových stránkách www.solara.cz a prosvětlete své podkrovní bydlení.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze