Úvod

Nové dveře s úsměvem

Co si letos pod stromeček udělat radost v podobě nových interiérových dveří? Že nebudete mít v předsvátečním shonu čas ani náladu na takovou starost, natož na nepořádek v bytě? Není třeba, oslovíte-li pro svůj nákup tu správnou společnost.


A jak že se vlastně ta pravá pozná? Jedním z vodítek vám může být ocenění Kvalitní firma. To totiž nelze koupit, daná společnost si jej musí opravdu zasloužit. Udělují ho samotní zákazníci na základě vlastních zkušeností a celý proces řídí Asociace pro certifikaci.

dvere s oblozkami na miru

Na našem trhu je jediný výrobce a prodejce interiérových dveří, který se titulem Kvalitní firma může pyšnit, a to již potřetí v řadě! Ryze česká společnost CAG s.r.o., která kromě dveří nabízí ve stejných dekorech i obložkové zárubně, vestavěné skříně, šatny a doplňkový nábytek na míru. Díky šíři jejich nabídky vám tak odpadne složité shánění toho, co k sobě ladí.

skrinka na miru

Spokojený zákazník, o to se tým v CAG již šestnáct let stará především. Nabízí unikátní systém služeb EasyDoor, který vám zajistí pohodlný nákup a ušetří váš čas. Tuto péči si každý z vás zaslouží a není třeba z ní slevovat.

Odborní pracovníci na vzorkových prodejnách CAG se vás ujmou, ochotně poradí s výběrem a zapůjčí vzorky dekorů, abyste si je mohli doma vyzkoušet. Vyškolený montážní pracovník zaměří (většinou zdarma) vaše stavební otvory či stávající kovové zárubně a vy dostanete přesně na míru vašim přáním a potřebám zpracovanou přehlednou cenovou kalkulaci.

satna na miru

Každý výrobek bude od začátku výroby označen vaším jménem a v příjemně krátkém čase zkušeně osazen u vás doma. Budete-li chtít, technici odvezou i vaše staré dveře, aby vám odpadla starost, kam s nimi. Samozřejmě po sobě uklidí a vy se během pár hodin můžete ve svém novém, krásném domově, těšit na nadcházející svátky.

kuchyne na miru

Stále si nejste jisti? Podívejte se na nabídku výrobků CAG a budete-li mít jakýkoliv dotaz, zavolejte na firemní bezplatnou linku. Mnozí před vámi se tak rozhodli a nyní souhlasí, že CAG je skutečně Kvalitní firma.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze