Úvod

Konec oplachování nádobí

Také jste si pořídili myčku, abyste si ušetřili práci, a ve finále jste zjistili, že ty nejodolnější skvrny musíte stejně odmáčet, drhnout a oplachovat? Chyba je ve výběru mycího prostředku.


Už konec oplachování nádobí, než ho uklidíte do myčky. To jediné, co potřebujete k tomu, aby vaše nádobí zelo čistotou a všechny připečené zbytky jídla se v myčce umyly, je Quantum Power & Pure. Tento úžasný mycí prostředek totiž zaručí nejen fantastickou čistotu, ale také zářivý lesk.

Tablety do myčky Finish Quantum Power & Pure jsou v podstatě kapsle se třemi komorami, které obsahují účinné čisticí přísady. Například peroxid vodíku zvládne odstranit i ty nejodolnější zbytky jídla a ještě k tomu zařídí, aby se nádobí lesklo jako nové. Další složkou je rychle se rozpouštějící Power Gel, který smyje zbytky mycího prostředku a nádobí se bude blýskat i v případě, že máte tvrdou vodu.

Tyto tablety do myčky obsahují také kuličku Powerball, která působí ve fázi odmáčení. V této fázi pronikne do i do připečených nebo zaschlých zbytků jídla a rozštěpí je. Místo na vašem nádobí, skončí zbytky jídla v odpadu.

Díky těmto tabletám do myčky můžete dát konečně sbohem oplachování nádobí.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze