Úvod

Jak rychle postavit dům za co nejméně peněz

Hledáte rychlou a finančně přijatelnou cestu k Vašemu novému bydlení? Montované a modulární stavby představují řešení, jak rychle postavit dům za co nejméně peněz. Dopřejte si také Vy vysoký standard bydlení za přijatelnou cenu.


Bydlení pro každého
Montované domy a modulární stavby jsou v mnoha zemích západní Evropy, stejně jako ve Spojených Státech velmi rozšířené. Důvodů jejich obliby je hned několik. V prvé řadě se jedná o značnou rychlost výstavby a nízkou cenu. Montované stavby jsou ve srovnání s tradičními zděnými stavbami výrazně levnější a lze je postavit během velmi krátké doby. Že těmto typům staveb nedůvěřujete, protože jste slyšeli o jejich vratké konstrukci a nízké požární bezpečnosti? Nevěřte mýtům, opak je pravdou. Konstrukce montovaných domů je samozřejmě zabezpečena proti požáru a vydrží takové extrémní podmínky jako zemětřesení.

Úspornější výstavba i provoz
Pokud jde o ekonomičnost montovaných domů, není to jen úspornější výstavba, co jako majitelé tohoto typu stavby oceníte. Vynikající tepelně izolační vlastnosti montovaných domů přinášejí benefit v podobě úspory nákladů na provoz domácnosti. Jen pro zajímavost, u některých typů domů lze snížit náklady na vytápění až o 50% oproti tradičním domům.


Stavby mnoha typů
Samozřejmě, že zárukou výše uvedených vlastností každého mobilního domu je volba kvalitního dodavatele. Zavedená společnost KOMA nabízí montované a modulární stavby mnoha typů: nízkoenergetické modulární domy ComfortLine, obytné a sanitární kontejnery StandarLine, skladové kontejnery StoryLine, ale i stavební buňky EconomicLine (Stavební buňka je skladná a mobilní dočasná stavba, kterou lze využít například k ubytování dělníků, ale i v případě pomoci v nouzi lidem bez přístřeší.)

Fantazii se meze nekladou
V soukromém sektoru se pochopitelně těší největší oblibě nízkoenergetické modulární domy ComfortLine, které poskytují obrovskou variabilitu, pročež si získaly i ty nejnáročnější klienty. Fasáda, stejně jako interiér může mít nekonečně mnoho podob. Fantazii se zde meze nekladou.

Vysoký standard za příznivou cenu
A na kolik Vás takový montovaný nízkoenergetický dům vyjde? Stáhněte si aktuální ceník na koma-modular-construction.cz. Cenová nabídka Vás jistě příjemně překvapí. Stejně jako komfort bydlení v montovaném domě.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze