Úvod

Beltia – královna koberců

Znáte příjemnější podlahovou krytinu než koberce? Procházet se na boso, pohodlně se protáhnout na zemi a cítit se stále jako v bavlnce – to vše Vám umožní pouze tento typ podlahoviny. Jde o generacemi ověřený materiál, na který jsme trochu zapomněli, a nyní se znovu vrací na výsluní podlahových krytin.


Napadlo Vás někdy, proč jsou v hotelích koberce? Cíl je jediný – abyste se v interiéru cítili skvěle. Nyní si však pohodlí můžeme užívat i doma.

Koberce Beltia

Společnost V-Podlahy přináší zcela novou kolekci koberců Beltia. Při pohledu na šířku a pestrost dekorů je zcela zřejmé, proč ji tvůrci označují jako „Queen of the carpet“ (královnu koberců). Kolekce je rozdělena na dvě řady - Home a Project.

koberec v detskem pokoji

Řada Home vystihuje různorodost našich interiérů a nabízí více než 160 dekorů koberců. Výrazná a dominantní nebo jemná a neutrální barevnost? Vysoký vlas nebo nízký střih? Trendová nebo nadčasová varianta? Ať už potřebuje Váš domov jakýkoliv typ koberce – v řadě Home si určitě vyberete.

koberec v pracovne

Hledáte-li koberec vhodný do hotelu, kanceláře, recepce nebo jiného veřejného interiéru, pak zvolte kterýkoliv z řady Project. Tyto koberce splňují nejrůznější specifické požadavky a nároky na kvalitu či estetiku. Funkce a design jde ruku v ruce!

celoplosny koberec


Doporučujeme!
Firenze
Materiál: 100% PA 2 ply
Celková váha: 1905 g/m2
Váha vlasu: 1300 g/m2
Třída komfortu: LC 4
Třída zátěže: 23 - 32
Design: vintage

Více informací o kobercích Beltia najdete na www.vpodlahy.cz nebo si přijďte osahat do showroomů V-PODLAHY.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze