Úvod

Bazén, který se stane klenotem Vaší zahrady

Toužíte po pohodovém létu stráveném u vlastního bazénu? Myslete na nejteplejší část roku včas a pořiďte si nyní kvalitní zahradní bazén. Máme pro Vás tip na exkluzivního bazénového krasavce, který se stane chloubou Vaší zahrady.


Krásná povrchová úprava
Ekologické
zahradní bazény Biodesign představují novinku na trhu. Jejich základem je naprosto unikátní konstrukce z přírodní směsi kamenného granulátu a speciální pryskyřice. Povrchová úprava z granulátu mramoru a křemene dodává bazénu krásný přírodní vzhled, za který se žádná zahrada nemusí stydět. Tyto jedinečné bazény realizuje firma AZ-relax s.r.o. ve spolupráci s JEZÍRKA-STAVBY s.r.o., právě proto jsou realizice bazénů v té nejvyšší kvalitě!


Bazén na přání
Bazény Biodesign se dokonale přizpůsobí nejen tváři Vaší zahrady, ale také Vašim přáním a potřebám. Pokud máte malé děti, jistě oceníte možnost vsazení postupně svažujícího a bezpečného brouzdaliště. Bazény Biodesign nabízejí prostor k plavání, a zároveň umožňují instalaci umělých pláží nebo podvodního sezení. Díky tomu dokážou vytvořit příjemné místo k dokonalé relaxaci anebo k zázemí pro pořádání letních party u bazénu.Specialista na bazény

Více informací o bazénech Biodesign najdete na stránkách předního specialisty na bazény, firmy AZ-Relax s. r. o., která se pyšní širokým sortimentem kvalitních bazénů mnoha typů. Součástí nabídky je také mobilní zastřešení, příslušenství bazénů a bazénová chemie.


Jak vybrat spolehlivého dodavatele
A protože firma AZ-Relax patří mezi zkušené dodavatele bazénů, zeptali jsme se, na co si dát při výběru bazénu pozor. Dozvěděli jsme se, že klíčová je volba jeho dodavatele, při které bychom se měli řídit několika základními kritérii:
  • historií firmy (a v tomto ohledu dám přednost zavedeným značkám na trhu)
  • její kvalifikací v oboru (ideální jsou specializované firmy)
  • bohatostí sortimentu (prodejci jednoho typu bazénů nemohou být objektivní a doporučit Vám ideální řešení pro Vaši zahradu)
  • možností využití záručního a pozáručního servisu (což oceníte zejména v okamžiku, kdy zapracuje zákon schválnosti, který Vám znemožní užívání bazénu zrovna uprostřed léta)
  • způsob dodávky (bazény na klíč Vám ušetří starosti s realizací a hlavně se na ně vztahuje jednotná záruka)
  • možností využití odborného poradenství a dalších služeb

Čas na bazén
Bazénová sezóna samozřejmě nastane až za několik měsíců, ovšem ideální doba na jeho pořízení a montáž je před započetím sezóny. Bazén tak zakomponujete do zahrady, aniž byste tím příliš narušili život Vašich rostlin. Mimochodem, víte, že firma AZ-Relax poskytuje kompletní servis v oblasti bazénářství? Ať už si vyberete libovolný z typů, součástí dodávky je také montáž. Jedinou Vaší starostí tedy bude pořídit si slušivé plavky. Přejeme Vám krásné léto!


www.bazeny-azrelax.czNavštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze