Recepty z kuřecího masa
Téma: Recepty z kuřecího masa
   Kategorie: Recepty v naší kuchyni

 
od: Miska, 16.5.2010 11:54:51
Jaké jsou Vaše oblíbené recepty z kuřecího masa? U nás vítězí klasická kuřecí prsíčka, orestujeme je na másla, okořeníme tak jak má každý rád, ke konci přidám na pánvičku broskev, která se prohřeje, ananas, cca vše na 3 - 5 min, následně můžeme podávat ovoce na maso a přidáme plátek sýra, k tomu opečený brambory. Je to moc dobrý. Je no náš oblíbený recept z kuřecího masa. Ještě doporučuji nové koření od vegety, bez glutamátu.
od: Terezka, 30.5.2010 21:13:13
Já doporučuji kuřecí plátek na rolku, orestovat, obalit slaninkou, pokapat balzamikovým octem a k tomu salátek z rajčat a opečený brambor.
od: Kozeluhova, 20.10.2010 21:24:52
Můj oblíbený recept z kuřecího masa je jednoduchý a dobrý :-), stačí Vám těstoviny, pesto, kuřecí maso a nějaké grilovací koření, nebo dobrá je také přírodní podravka, masíčko jen nakrájet nadrobno, okořenit, k tomu těstoviny s pestem, moc dobrý, ještě doporučuji posypat parmazánem.
od: Milan, 14.2.2011 11:25:08
Oblíbené recepty z kuřecího masa? No můj je jednoduchý, na másle orestuju kuřecí maso, osolim opepřim, nakonec přidám med, maso potřu z obou stran, nechám tak tři minutky ještě na pánvičce, a je to moc dobrý, k tomu opečený brambory, ty trochu poliju sosem co zbyl. Nebo co gyros z kuřecího masa? Taky dobrota :-)


Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze