Canaba zkušenosti
Téma: Canaba zkušenosti
   Kategorie: Vše kolem domu

 
od: Císa, 8.4.2019 14:13:14
Dobrý den, byl jsem na nezávazných konzultacích u více firem a Canaba mě svou nabídkou a zákaznickým servisem zaujala nejvíc, ale před tím než se do něčeho pustím bych se rád dozvěděl nějaké zkušenosti normálních lidí co bydlí v domě od nich, jestli všechno opravdu probíhá tak jak řeknou na začátku a jak je na tom dům po letech bydlení s kvalitou.
od: Josefis, 17.4.2019 14:34:35
Máme s manželkou od nich postavený bungalov, je to hezký domek, my jsme starší ročníky takže jsme hledali nějaký dům který nám bude vyhovovat i v důchodu a tenhle nám padl do oka, i cenou, a bydlí se nám v něm dobře, hlavně nemá schody které nám v činžáku ve kterém jsme bydleli dřív dělali docela problém.
od: Císa, 24.4.2019 13:13:35
Díky za reakci, my jsme nad bungalovem taky přemýšleli ale má moc velkou zastavěnou plochu takže půjdeme do klasického patrového domu, zatím u té Canaby máme vyhlídnutý Romance, ještě máme chvíli na rozmyšlenou, ale tenhle se nám líbí nejvíc, ještě padá do úvahy Ideal který je trochu menší a za nižší cenu. Ohledně té ceny, přesáhli jste nějak? A stihli všechno na termín?
od: Josefis, 2.5.2019 9:40:33
S výběrem domu vám nepomůžu, my jsme měli jasno že půjdeme do bungalovu takže na patrové domy jsme se ani nekoukali. Ohledně ceny jsme nepřesáhli ani o korunu, pokud to u nich funguje furt stejně tak si na začátku zvolíte jaké vybavení chcete, od toho se odráží cena a zůstane tak až do konce, a jo, stihli to na termín, v ten den měla manželka narozeniny takže si to dobře pamatuju, akorát takovýhle dárek k narozeninám už asi nepřekonám. :D
od: Petrzu, 8.5.2019 11:36:38
My máme Ideal, a bohatě stačí, a cenu jsme taky nepřesáhli s tím že jsme si tedy vybrali pár nadstandardních kousků vybavení, ale i potom co nám to sečetli se vším všudy cena nebyla o tolik vyšší a do předání po nás nechtěli ani cent navíc.
od: Císa, 15.5.2019 14:29:53
Díky že jste mi napsal svou zkušenost, jo, nám by ten Ideal taky vyhovoval, ale spíš se rozhodujeme podle vzhledu, ten dům Romance se nám líbí víc, a s tím že máme možnost si vzít vyšší hypotéku tak proto to zvažujeme, každopádně jsem rád že se cena během stavby nijak nenavyšuje.
od: Marty, 30.5.2019 14:23:50
My jsme taky uvažovali nad tím Idealem, ale když jsme pak viděli ten Romance který je cenově o něco málo dražší, ale má o něco větší rozlohu tak jsme vybrali ten, dispozičně je na tom stejně ale pár metrů navíc se vždycky hodí, barák se kupuje jednou za život a tady u toho podle mě zrovna platí - čím víc tím líp.
od: Císa, 18.6.2019 14:26:42
To taky teď zvažuju, jestli to že má ten dům Romance větší plochu je fakt znát, protože pak by bylo samozřejmě lepší jít do většího, pozemek máme velký dost takže si můžeme dovolit vzít si větší dům. Zatím prostě u nás vyhrává ten dům Romance no, o víkendu si na to asi s manželkou sedneme a sepíšeme si všechny pro a proti abychom se už někam pohnuli ale nechci to zase moc uspěchat protože doufám že barák budu stavět jen jednou za život, víš jak.
od: Hesi, 18.6.2019 21:32:13
Dobrý den, my jsme vybrali Ideal, jsme kousek od začátku stavby. Od cenovky standardu v Nehvizdech jsme se zatím posunuli o 22% směrem vzhůru. Chtěli jsme lepší zateplení, jiné vybavení v koupelnách a místo koberců plovoucí podlahy. Další náklady budou spojeny s kuchyní (vybrali jsem od Oresi), krbem a osvětlením (cca 350 000 CZK). Zvolili tedy raději Ideal oproti Romanci a "ušetřené" peníze jsme vložili do vybavení viz. výše.
od: Císa, 26.6.2019 7:50:34
Díky Hesi, vaše zkušenost nám dost pomohla, sice trochu rozhodila plány protože jsem si myslel že nakonec půjdeme fakt do toho domu Romance, ale když jsme si o víkendu zatím jen nezávisle pokecali s jejich prodejcem tak asi uděláme to samí co vy, je asi lepší investovat do vybavení, když v tom domě chceme nejlépe dožít, a ten Ideal nám dispozicí sedí takže půjdeme do něj, teď ještě všechno naplánovat a připravit.
od: Valenta, 10.7.2019 8:04:29
Hele my jsme s Canabou postavili ten nejmenší barák co mají v nabídce, a i tak nám bohatě stačí a to jsme čtyřčlenná rodina plus pes, takže žádný strach že by byl dům malej, ze svý zkušenosti bych je klidně doporučil.
od: Císa, 31.7.2019 7:55:42
Díky pane Valento, jo už jsme dohodnutý že půjdeme do toho „menšího“ Idealu, zatím jsme na začátku domlouvání s Canabou a všechno vypadá v pohodě.
od: JOHN, 8.8.2019 14:22:33
Za mě dobrá volba, ten dům Ideal máme taky, vybavení jsme si udělali podle svého, posunuli pár příček a sedí nám skvěle, hlavně nám i vyhovuje tím jaký jsou na něj náklady, když se k tomu připočte i splátka na hypotéku tak to vychází jak pronájem v menším bytě než je dům.
od: Jakub, 20.8.2019 7:39:05
My bydlíme v domě Romance a za mě na jedničku, ono je to pak asi spíš o tom jaká dispozice vám bude vyhovovat víc, ty peníze už se zas tolik lišit nebudou, taky jsme si připlatili za lepší věci a částka se o tolik nenavýšila, já si rovnou vzal hypotéku navíc právě kvůli vybavení apod., pokud to jde tak je to dobrý, člověk nemusí každou korunu otáčet dvakrát než něco koupí.
od: Hesi, 22.8.2019 19:27:00
Zdravím, dokážete někdo z vás, co bydlíte v Romanci nebo v Idealu říci, jaké jsou vaše roční náklady na vytápění? Budeme mít ze začátku jen elektrokotel a pak chceme dodělat krb, tak bych rád znal vaše zkušenosti, místo čísel v letácích :-) Děkuji.
od: Karloss, 19.9.2019 8:02:36
Dost dobrá otázka, tohle by mě taky zajímalo, my bydlíme v domku od Canaby od začátku srpna takže tohle vyúčtování bude o něco menší než to co nám pak bude chodit, takže by mě taky zajímalo jaká částka to bude, s vodou ani topením nehodlám nějak šetřit takže bych nerad pak doplácel, zatím sice teploty nespadli nějak hodně, ale přijde mi že dům dobře drží teplo, uvidíme jak na tom bude v zimě.


Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze