Comfort Energy zkušenosti
Téma: Comfort Energy zkušenosti
   Kategorie: Hypotéky, finance, financování bydlení

 
od: Jakub, 4.4.2019 14:59:18
Zdravím, jaké máte zkušenosti se společností Comfort Energy? Mně volala jejich operátorka s výhodnější nabídkou, nějaká sleva prostě, a tak rozmýšlím zda to vzít, předně by mě však zajímaly vaše zkušenosti, jak to u nich vedete, protože já o nikom z okolí nevím, že by je měl, tak se musím poptat aspoň takto. Takže díky
od: Popina, 8.4.2019 15:42:49
Také ve svém okolí nemám nikoho, u koho bych věděla že je má. My jsme dodavatele nikdy neměnili, protože má manžel zaměstnanecké slevy.
od: Dan Mikl, 10.4.2019 14:32:22
My máme zkušenosti dobré, jako převedení dopadlo v pořádku, to si firmy v podstatě vyřídili mezi sebou, my jsme byli informování o jednotlivých etapách jak se to vyvíjí a ještě jsme měli vyloženě kontakt na pána, co nám to celý zařídil. Ale v podstatě jsme od podepsání smlouvy s ním víc nekomunikovali. Nevím, ale jak je to u těch telefonických smluv s tím zkušenosti nemám.
od: Vera, 15.4.2019 14:01:25
Ta nabídka pro vás bude platná i když jste jí nevzal hned? Jak jste s Comfort Energy domluvený, že si to můžete nechat projít hlavou? Jen se ptám, kdyby se mi třeba někdy něco podobného stalo. :o)
od: Jakub, 16.4.2019 13:09:46
Ano, jsem tak s operátorkou domluvený, nabídku mi ochotně poslala do mailu. Pak říkala, že mám možnost buď se jim ozvat telefonicky a nebo vyplnit nějaký ten jejich formulář, co mají na netu, že pak když jim to dorazí, tak na základě jeho doručení zákazníkovi stejnak volají, tak bych se jim připomněl.


Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze