Párty stan
Téma: Párty stan
   Kategorie: Zahrada a domácí mazlíčci

 
od: Matesakk, 5.2.2019 10:46:34
Ahoj, máme letos v plánu na zahradě svatbu (resp. hostinu pro svatebčany), ale řeším problém, kam vše umístit a jak řešit v případě zhoršení počasí. Nejrzumnějším řešením bude asi párty stan, ale pronájem těch velkých mi přijde hodně drahý. Nemám někdo z Vás osobní zkušenosti s koupí takového stanu. Přemýšlel jsem, že spíše asi koupím 2 menší, ale mám trochu strach, aby přežily vůbec déšť, pokud by začalo pršet.
od: Radekovic, 11.4.2019 13:13:34
Tak to ti nezávidím chlape- já jsem rád, že mám tyhle záležitosti se zařizováním svatby za sebou. Každopádně chtěla mít manželka svatbu taky venku, takže jsme řešili hostinu v párty stanu. Když jsme viděli ceny pronájmů, tak jsme nakonec koupili 2 párty stany 3x3 m z www.i-market.cz/113-zahradni-party-stany Od svatby jsme jeden z nich využili ještě několikrát při zahradních oslavách, nebo grilovačkách, takže jsem rád, že jsme tuto záležitost nakonec vyřešili přesně tak, jak jsme ji vyřešili.
od: ivapekar, 22.6.2022 15:26:06
S přáteli si párty stan na zahradu pronajímáme pouze jednou nebo dvakrát do roka, když máme nachystané https://www.grilguru.cz/grily grily na velkou zahradní slavnost. To se nás na zahradě sejde klidně i 50 a všichni si užíváme první červencové chvíle, kdy jsme po roce zase pohromadě. Občas to někomu termínově nevyjde, ale to je prostě život.


Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze