Úvod

UNIKÁTNÍ V ČESKU: MATRACE NA MÍRU!

Jste připraveni nechat si vzít míru na matraci? Nikdo z nás nejsme stejní. Pozice, v jaké spíme, tělesné proporce a individuální potřeby určují jaká matrace by nám měla poskytnout ten správný komfort. Probouzíte se během noci, protože se Vám špatně leží nebo cítíte bolest? Vstáváte ráno s pocitem nevyspalosti? Cítíte bolest ve spodní části zad, když vstáváte z postele? Máte pocit, že standardní matrace není pro Vás ta pravá z důvodu Vašich tělesných proporcí? Nebo prostě chcete pro sebe jen to nejlepší?


JAKÝKOLIV Z TĚCHTO DŮVODŮ MÁTE, JSTE PŘIPRAVENI PRO MATRACI NA MÍRU.

Přijďte se poradit!
Vaše osobní matrace je skutečně dobrou investicí do kvality Vašeho spánku. Po plnohodnotném nočním spánku vstáváte dobře odpočatí a svěží na celý den. Připraveni čelit výzvám nového dne. Proto věnujte čas rozhodnutí o výběru té nejlepší matrace, Vaší osobní matrace na míru. Protože jsme každý jedinečný, zasloužíme si matraci, která nám osobně bude vyhovovat nejlépe. V Luxury Sleeping Vám s tím pomohou. Pozice, v níž spíte, proporce Vašeho těla a individuální potřeby určují místa, kde má být matrace trochu měkčí. Nebo naopak, místa, kde Vám matrace má poskytnout větší podporu. V Luxury Sleeping Vám poradí a umožní Vám vyzkoušet si rozdíly tak, abyste mohli učinit ten správný výběr.

Tvoříme matraci dle Vašich osobních potřeb
Matrace na míru od výrobce Kuperus je taštičková matrace. Každá pružina je individuálně balena v taštičce a zhotovena z tepelně tvrzené oceli. Vaše osobní matrace je tvořena za použití pružin různých tlouštěk. Změnou síly pružin v souvislých řadách tvoříme tu nejlepší podporu na míru Vašeho těla. Míru podpory v určitých partií také určuje pozice, v níž spíte (ať už spíte na boku, zádech či na břiše). Podpora, která je zcela přizpůsobena Vašim tělesným proporcím. Roznášecí vrstvu pružin tvoří přírodní latex.

Vaše osobní matrace je nakonfigurována v Luxury Sleeping a po té zhotovena holandským výrobcem KUPERUS na základě individuální specifikace pro Vás. Řemeslná ruční výroba a čistě přírodní materiály.


TVORBA VAŠÍ OSOBNÍ MATRACE
V Luxury Sleeping Vám “vezmou míru” na matraci odpovídající Vašim potřebám. Konfigurace matrace dle Vašich speciálních požadavků probíhá v showroomu za použití různých speciálních balíčků obsahujících odlišné pružiny.Ovšem matrace, kterou obdržíte domů, bude obsahovat jedno pevné jádro taštičkových pružin, které je ručně sestaveno ve výrobě Kuperus pro Vaši unikátní matraci.Pro pohodlný a zdravý spánek - Vaše osobní matrace, která Vám vyhovuje nejlépe. Vaše matrace na míru.

  • Tailor Made – zakázková výroba na míru
  • Dokonalá ventilace
  • Přírodní materiály
  • Tepelně tvrzené pružiny
  • Ruční řemeslná výroba
www.postele-ls.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze