Úvod

Nádobí, se kterým je radost vařit i stolovat

Vybavujete kuchyni, anebo jen potřebujete doplnit část kuchyňských potřeb? Poradíme Vám, kde nakoupíte kompletní vybavení do Vaší kuchyně a jídelny v moderním i rustikálním stylu.


Vše pro Vaši kuchyni 
Pokud jste si právě zařídili nové bydlení, anebo dokončili rekonstrukci kuchyně, určitě se Vám bude hodit tip, kde nakoupit kompletní vybavení do kuchyně ve vysoké kvalitě, a zároveň za příznivé ceny. Dobrou volbu představuje nádobí značky Banquet, která nabízí ucelené sady kuchyňských potřeb z moderních i tradičních materiálů, v nadčasovém, stejně jako v klasickém designu. Je libo silikon, nerezová ocel, nepřilnavý povrch, anebo keramika, sklo, porcelán, anebo smalt? Račte si vybrat ze široké škály kuchyňských potřeb. Banquet má v nabídce vše, co potřebujete k uchování surovin, přípravě jídel, jejich konzumaci a následnému uchování. 

              

Požitek z vaření 
U kuchyňské linky vše začíná. Jakmile vyskládáme nákup a uvážeme si v pase zástěru, ke slovu se dostává kuchyňské náčiní. Šikovní pomocníci jsou společně s kvalitními surovinami a dobrými recepty základem úspěchu při přípravě pokrmů. Nejdůležitějším pomocníkem je ostrý nůž. Keramické nože Banquet zaručují moderní technologii krájení. Nejenže s nimi jde práce pěkně od ruky, ale hlavně neničí vitamíny. Další, kdo se postará o požitek z vaření, je nerezové nádobí a samozřejmě také kvalitní pánve. Rozpalte to na pánvích s nepřilnavým povrchem, které umožňují smažit i bez tuku. Silikonové potřeby slibují lehké a zdravé vaření a pečení. Pečete raději na plechu? Pečte pro radost na plechu či ve formě z řady Banquet Culinaria. 

                

Blýskněte se
A konečně se dostáváme ke stolu. Pokud jíte také očima, vychutnejte si stolování plné barev. Keramika a porcelán Banquet Vám zaručí, že také jednodruhový a jednobarevný pokrm bude na talíři vypadat skvěle. Když si pozvete hosty, tak se blýsknete nejen chutnými pokrmy, ale i stylovým nádobím. A přiťuknout si s nimi můžete tradičním českým sklem ve výjimečné kvalitě. Na zdraví! 

Vybavte kuchyni i jídelnu
Výhradním dodavatelem nádobí Banquet pro Českou a Slovenskou republiku je společnost VETRO-PLUS, a.s. Vybavte svou kuchyni i jídelnu kvalitně, stylově a pohodlně. Vsaďte na výrobky ověřené mnohaletou praxí. Vyberte si, co potřebujete na www.vetroplus.cz. Přejeme Vám příjemný nákup a hodně radosti při vaření i stolování.

 

www.vetroplus.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze