Úvod

Čistě bílý domov

Také se nejlépe cítíte ve společnosti čistě bílých stěn v doprovodu bílého nábytku? Pak Vás jistě zaujmou naše tipy, jak zařídit čistě bílý domov.


Uklidňující volba
Jednobarevný interiér působí velmi uklidňujícím dojmem a poskytuje dokonalé zázemí k příjemné relaxaci. To však platí pouze v případě neutrálního anebo jemného barevného odstínu, jako je nejčastěji bílá, béžová, anebo světlounce modrá.

Bydlení v čistém stylu
Čím dál větší oblibě se těší bílé interiéry, protože v nás evokují dojem čistoty. Zálibu v bílé však nenacházejí pouze hospodyňky, které mají doma rády pěkně čisto a vzorně uklizeno, ale i ti, kteří si libují v čistě minimalistickém stylu bydlení.

      

Koupelna na bílo
Velice žádané je použití bílé barvy v koupelně, sanitou a nábytkem počínaje a doplňky konče, neboť tato relaxační místnost slouží k očistě těla i ducha. Navíc pokud není interiér naší koupelny příliš prostorově velkorysý, bílá jej zvětší alespoň opticky.

 

Doladit nebo použít kontrast?
Aby kouzlo bílého interiéru vyniklo, měli bychom do něho zasadit také několik nebílých prvků. Místnosti v bílém domově můžeme buď doladit béžovými či pastelovými doplňky, anebo vsadit na metodu kontrastu, a oživit je několika černými kousky. Bílé to samozřejmě sluší také v kombinaci s kovem, dřevem a dalšími přírodními materiály.

Foto: Shootfactory.co.uk

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze